Houpačky, houpací koně

Informace

Novinky

Houpací Labuť, s kolečky a se zvukem - bílá Zobrazit větší

Houpací Labuť, s kolečky a se zvukem - bílá

DS24152370

Nový produkt

Houpací labutí královna. TIP NA DÁREK. DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO. Labutí jezero, Ošklivé kačátko, byli tito ptáci mnohokrát inspirací.Tato krásná kouzelná houpací labuť osloví mnoho dětí. Rodiče ocení jeho estetiku a kvalitu zpracování. Představujeme královnu labutí - fantastické houpací křesílko s dětskou sedačkou. Byl vyroben z měkkých, příjemných materiálů na dotek s důrazem na detaily. Můžete se na ni houpat nebo odstrkovat nožičkama. Změna z kolébky na jízdu je velmi snadná. Tyto typy hraček rozvíjejí koordinaci, podporují fantazii a stávají se přítelem. Lyžnice a madla jsou vyrobeny ze světlého dřeva. Výhody hračky: - vyrobené z velmi kvalitních materiálů, měkký a příjemný na dotek; - bezpečnost zaručuje bezpečnostní pás a pohodlné sedátko, - stabilní odolná konstrukce a dřevěné lyžnice a úchyty, zajišťují dlouhodobé používání; - interaktivní - když stisknete tlačítko na krku, dítě uslyší klidnou melodii; Zabaleno v praktické krabici s rukojetí, ideální jako dárek, na narozeniny nebo křtiny. Má také kola, která ji mohou přeměnit v jízdu nebo zaručit snadný pohyb hračky na jiné místo. Hračky tohoto typu rozvíjejí představivost a koordinaci. Při houpání musí dítě koordinovat pohyby těla s kolébkou, což zlepšuje jeho rovnováhu. S hračkami se obvykle zachází jako s přítelem a prvním společníkem. Věk: 10m + Rozměry: 65x 35 x 62 cm, délka lyžnic 62 cm. Výška sedadla od země: cca 22 cm, hloubka sedadla cca 20 x 16cm (materiál se poddá). Hračka vyžaduje dvě AA baterie. Kapsa s bateriemi je ukrytá pod bříškem koníka. Baterie nejsou součástí. Hmotnost: cca 3 kg. 1. Jakost

Více informací

Skladem

1 710 Kč s DPH

Více informací

Houpací labutí královna.

TIP NA DÁREK.
DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO.

Labutí jezero, Ošklivé kačátko, byli tito ptáci mnohokrát inspirací.Tato krásná kouzelná houpací labuť osloví mnoho dětí. Rodiče ocení jeho estetiku a kvalitu zpracování.

Představujeme královnu labutí - fantastické houpací křesílko s dětskou sedačkou. Byl vyroben z měkkých, příjemných materiálů na dotek s důrazem na detaily.
Můžete se na ni houpat nebo odstrkovat nožičkama. Změna z kolébky na jízdu je velmi snadná.
Tyto typy hraček rozvíjejí koordinaci, podporují fantazii a stávají se přítelem.
Lyžnice a madla jsou vyrobeny ze světlého dřeva.


Výhody hračky:
- vyrobené z velmi kvalitních materiálů, měkký a příjemný na dotek;
- bezpečnost zaručuje bezpečnostní pás a pohodlné sedátko,
- stabilní odolná konstrukce a dřevěné lyžnice a úchyty, zajišťují dlouhodobé používání;
- interaktivní - když stisknete tlačítko na krku, dítě uslyší klidnou melodii;

Zabaleno v praktické krabici s rukojetí, ideální jako dárek, na narozeniny nebo křtiny.
Má také kola, která ji mohou přeměnit v jízdu nebo zaručit snadný pohyb hračky na jiné místo.


Hračky tohoto typu rozvíjejí představivost a koordinaci. Při houpání musí dítě koordinovat pohyby těla s kolébkou, což zlepšuje jeho rovnováhu. S hračkami se obvykle zachází jako s přítelem a prvním společníkem.

Věk: 10m +

Rozměry: 65x 35 x 62 cm, délka lyžnic 62 cm.

Výška sedadla od země: cca 22 cm, hloubka sedadla cca 20 x 16cm (materiál se poddá).

Hračka vyžaduje dvě AA baterie. Kapsa s bateriemi je ukrytá pod bříškem koníka. Baterie nejsou součástí.

Hmotnost: cca 3 kg.

1. Jakost

17 dalších produktů ve stejné kategorii: