Kočárek s boudou

Informace

Novinky

Dětský kočárek Euro Cart, Campo 2019 - grey fox

DS40405651

Nový produkt

Kočárek Campo Euro Cart. Moderní, kvalitní kočárek. Kočárek značky Euro Cart je volba pro ty, kteří hledají kvalitní kočárek s garancí renomované společnosti, a to v módním stylu. Konečně verze pro rodiče, kteří hledají kočárek jen s boudičkou bez sportovní verze ! Charakteristika: Kvalitní kočárek za rozumnou cenu. - hlubokový kočárek bez sportovní verze, praktické pro rodiče, kteří hledají pouze kočárek s boudičkou, - prostorná boudička s okýnkem, - inovativní systém 3 stupňové regulace výšky korbičky, - lehká hliníková konstrukce, - moderní bezdušová trubková ložiska z polyuretanu, extrémně odolné na různé povrchy, přizpůsobivé i na rozdílné teploty, - přední i zadní odpružení, - velká pohodlná gondola s nastavitelnou opěrkou hlavy a bavlněnou podšívkou a matrací, - pokrytí u gondoly s praktickými zipy odolnými proti stříkající vodě, - výškové nastavení vícepolohové teleskopické rukojeti (nejen pro zvýšení, ale také pro její odpojení od zadního odpružení, což usnadňuje ježdění i vyššího rodiče), - rukojeť je potažena kvalitní ekologickou kůží, - pláštěnka s praktickými otvory, - aretace přednich kol, možnost nastavení pouze pro jízdu rovně, - kabina/gondola je vybavená dodatečnou částí na zip, která umožňuje chránit dítě před sluncem, - praktická taška s dodatečným ramenním pásem, taška se zapíná na rukojeť kočárku, - prostorný košik na nákupy, - možnost dokoupení autosedačky , která lze upevnit na kočárek, - v ceně adaptéry Rozměry kočárku - nastavitelná výška boudičky od země 53 cm až do 58 cm, - vnitřní rozměry hluboké verze (boudičky) cca 19 x 71 x 34cm,, - rozložený kočárek s koly cca 52 x 92 x 102 cm, - průměry kol přední 19 cm/zadní 27 cm. Hmotnost - rám s koly 9,9 kg (konstrukce). - hluboká boudička 4,7 kg, Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. VYROBENO V SOULADU S PŘÍSNOU BEZPEČNOSTNÍ NORMOU PN-EN 1888:2012.

Více informací

Skladem

9 899 Kč s DPH

Více informací

Kočárek Campo Euro Cart.

Moderní, kvalitní kočárek.

Kočárek značky Euro Cart je volba pro ty, kteří hledají kvalitní kočárek s garancí renomované společnosti, a to v módním stylu.

Konečně verze pro rodiče, kteří hledají kočárek jen s boudičkou bez sportovní verze !

Charakteristika:

Kvalitní kočárek za rozumnou cenu.

- hlubokový kočárek bez sportovní verze, praktické pro rodiče, kteří hledají pouze kočárek s boudičkou,
- prostorná boudička s okýnkem,
- inovativní systém 3 stupňové regulace výšky korbičky,
- lehká hliníková konstrukce,
- moderní bezdušová trubková ložiska z polyuretanu, extrémně odolné na různé povrchy, přizpůsobivé i na rozdílné teploty,
- přední i zadní odpružení,
- velká pohodlná gondola s nastavitelnou opěrkou hlavy a bavlněnou podšívkou a matrací,
- pokrytí u gondoly s praktickými zipy odolnými proti stříkající vodě,
- výškové nastavení vícepolohové teleskopické rukojeti (nejen pro zvýšení, ale také pro její odpojení od zadního odpružení, což usnadňuje ježdění i vyššího rodiče),
- rukojeť je potažena kvalitní ekologickou kůží,
- pláštěnka s praktickými otvory,
- aretace přednich kol, možnost nastavení pouze pro jízdu rovně,
- kabina/gondola je vybavená dodatečnou částí na zip, která umožňuje chránit dítě před sluncem,
- praktická taška s dodatečným ramenním pásem, taška se zapíná na rukojeť kočárku,
- prostorný košik na nákupy,
- možnost dokoupení autosedačky , která lze upevnit na kočárek,
- v ceně adaptéry

Rozměry kočárku
- nastavitelná výška boudičky od země 53 cm až do 58 cm,
- vnitřní rozměry hluboké verze (boudičky) cca 19 x 71 x 34cm,,
- rozložený kočárek s koly cca 52 x 92 x 102 cm,
- průměry kol přední 19 cm/zadní 27 cm.

Hmotnost
- rám s koly 9,9 kg (konstrukce).
- hluboká boudička 4,7 kg,

Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě.

VYROBENO V SOULADU S PŘÍSNOU BEZPEČNOSTNÍ NORMOU PN-EN 1888:2012.