Lahvičky,hrnečky

Informace

Novinky

Kojenecká láhev antikoliková Tommee Tippee Advanced tyrkysová s obrázkem - 150 ml

DS21672623

Nový produkt

Láhev Tommee Tippee - 150 ml. Lahvička připomíná svým tvarem a vlastnostmi mateřský prs, takže děťátko nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této speciálně navržené lahvičky. Lahvička je antikoliková opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve a umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky. Funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky varuje rodiče v případě, že je tekutina teplejší než doporučených 37°C. Pro snadné čištění je součástí lahvičky i úzký dlouhý kartáček pro čištění trubičky ventilu. Balení obsahuje: 1x láhev 150 ml s motivem. Savička 0m+ . Antikolikový závit.

Více informací

Skladem

260 Kč s DPH

Více informací

Láhev Tommee Tippee - 150 ml.

Lahvička připomíná svým tvarem a vlastnostmi mateřský prs, takže děťátko nepociťuje rozdíl mezi kojením a krmením z této speciálně navržené lahvičky.
Lahvička je antikoliková opatřená malým ventilačním otvorem na okraji savičky, který citlivě zabezpečí únik vzduchu z láhve a umožní plynulé sání tekutiny a zároveň snižuje riziko břišní koliky.
Funkce kontroly teploty mléka uvnitř lahvičky varuje rodiče v případě, že je tekutina teplejší než doporučených 37°C.
Pro snadné čištění je součástí lahvičky i úzký dlouhý kartáček pro čištění trubičky ventilu.

Balení obsahuje:
1x láhev 150 ml s motivem.
Savička 0m+ .
Antikolikový závit.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: