Trika,tuniky dl.rukáv

Informace

Novinky

Gregx Těhotenská halenka dl. rukáv LONI černá Zobrazit větší

Gregx Těhotenská halenka dl. rukáv LONI černá

DS48256914

Nový produkt

Těhotenská halenka, tunika i triko LONI. Materiál: 95% viskoza a 5% elastan. Tento model se přizpůsobí Vašemu bříšku po celou dobu těhotenství a tato trička perfektně využijete i po porodu, aniž by na Vás cokoli viselo nebo jste si připadala oblečená v těhotenském. Díky elasticitě trika objednávejte takovou velikost, jakou jste nosila před těhotenstvím. Rozměry: XS/L: délka střední části 60 cm, délka zadní části 50 cm, obvod hrudníku 80 cm, obvod břicha 80 cm. XL/XXL: délka střední části 62 cm, délka zadní části 50 cm, obvod hrudníku 90 cm, obvod břicha 86 cm. Rozměry se mohou lišit o 1-2 cm. Měřeno v klidném stavu, v oblasti břicha se přizpusobí vašemu rostoucímu břišku (roztahuje se dopředu). Vhodné i ke kojení. 1. Jakost.

Více informací

Skladem

523 Kč s DPH

Více informací

Těhotenská halenka, tunika i triko LONI.

Materiál: 95% viskoza a 5% elastan.

Tento model se přizpůsobí Vašemu bříšku po celou dobu těhotenství a tato trička perfektně využijete i po porodu, aniž by na Vás cokoli viselo nebo jste si připadala oblečená v těhotenském.

Díky elasticitě trika objednávejte takovou velikost, jakou jste nosila před těhotenstvím.

Rozměry:
XS/L: délka střední části 60 cm, délka zadní části 50 cm, obvod hrudníku 80 cm, obvod břicha 80 cm.

XL/XXL: délka střední části 62 cm, délka zadní části 50 cm, obvod hrudníku 90 cm, obvod břicha 86 cm.

Rozměry se mohou lišit o 1-2 cm. Měřeno v klidném stavu, v oblasti břicha se přizpusobí vašemu rostoucímu břišku (roztahuje se dopředu).

Vhodné i ke kojení.

1. Jakost.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: